Programın Amacı:

Üniversitelerin Moda tasarım bölümlerine kabul koşulu balarılı bir moda portfolyosu hazırlamaktır. Başarılı bir moda portofoyosu hazırlamak için ister uzaktan ister Atölye İzmir’de eğitim alarak eksiklerinizi tamamlayabilir. Temel veya orta seviye farketmeksizin, seviyenizden başlayan Portfolyo hazırlık süreci, Moda tasarımcısı eğitmenlerle 2 haftalık bir sürede hazırlanır. Kişiye özel bir çalışma programı içeren eğitim video eğitimlerle ve @fashionably_portfolio ile desteklenmiştir.

Program İçeriği:

Portfolyoda yer alması gereken Karakalem çalışmalar, moodboard, eskiz, renk skalası, kumaş seçimi, moda tasarım ve moda koleksiyon tasarımın içeren çalışmaları moda tasarımcısı eğitmenlerle üretilmesi sağlanacaktır. İstenilen üniversiteye uygun olarak içerik kişiye özel tasarlanır ve üretilir. Uygulama teorik tasarım ve moda kültürü ve  bilgisi ile desteklenir.

Program sonunda Elde Edilecek Kazanımlar:

Katılımcıların Moda tasarım alanında sektörün aradığı özelliklere uygun çalışmalarla portfolyo oluşturmaları sağlanacaktır. Katılımcıların moda alanında hazırladıkları portfolyo tasarımını  estetik bir yorumla üniversitelere sunabileceklerdir.

Katılımcı Profili:

Üniversite hazırlık aşamasında olan Lise son sınıf ve lise mezunları katılabilir.

Atölye Takvimi:

Eğitim kişiye özel gün ve saatlerde planlanır.  Eğitime katılmak için 05418508137 den bize ulaşınız.

 

   Instagram # atolyeizmir_finearts

 

#portfolyo #portfolyotasarımı #modaportfolyo #portfolyohazırlık #modaportfolyosu #modacı #izmirekonomimoda #bilgiüniversitesimoda #yeditepemoda #üniversitemoda #nişantaşımoda #izmirmoda #atölyeizmirmoda

Leave a Reply