Moda Portfolyosu Hazırlık Eğitimi

Moda portfolyosu ister üniversite hazırlık olsun isterse iş başvurusu için profesyonel  başvuru için olsun kapıyı açan anahtar gibi düşünebilirsiniz. Moda portfolyosu bu alanda kariyer yapmak isteyenlerin moda tasarım alanında yeteneklerini sergiledikleri kişiye özel eskiz,  çizim, tasarım,  üretim vb. detayların yer aldığı dijital veya  basılı bir kitapçıktır.

Bu eğitim; Atölye İzmir’de Moda Tasarımın farklı disiplinlerinden mezun eğitmenlerimizle MODA PORTFOLYO su. hazırlayabileceğiniz, atölye ortamında usta-çırak ilişkisi ile çalışarak moda. taslak, çizim, teknik çizim ve tasarımları üretebileceğiniz bir eğitimdir.

Bu eğitime katılarak temelden ileri düzeye portfolyonuzu hazırlarken E-devlet onaylı Üniversite sertifikası ile mezun olursunuz.

Moda Tasarım Portfolyosu 

Yurt içi ve yurt dışındaki üniversitelerin İtalya, İngiltere, Fransa, Amerika, Kanada, Almanya vb. ülkelerdeki devlet ve özel üniversitelerin Moda tasarım bölümlerine Lisans ve Yüksek lisans seviyelerinde portfolyo hazırlığını içerir. 

Moda tasarımcı adayı ile yapılan ön görüşmede seviyesi ve kariyer hedefi belirlendikten sonra moda tasarım portfolyosu hazırlık programı içeriği hazırlanır. Bireysel olan eğitim programında moda tasarımcısı eğitmenlerle usta-çırak ilişkisiyle çalışarak moda portfolyosu hazırlanır. Düz çizgiden moda teknik çizimi ve moda koleksiyon hazırlamayı içeren uygulamalı eğitimde bir Atölye İzmir markası olan FashionablyPortfolyo®  hediyemizdir. Portfolyo içeriği kariyer hedefine uygun olarak seçilen üniversitelerin isteklerine göre özel olarak hazırlanır ve içerikte akademisyen eğitmen ve danışmanlıkla birlikte sürdürülür. 

Eğitim Takvim

8 Ay süren eğitim Ekim –  Mayıs ayları arasındadır.  Cumartesi günleri  10:00-13:00 veya 14:00- 17:00 Saatleri arasında planlanır.  7 Ekim. 2023 Cumartesi eğitim başlar.

Hafta içi eğittim almak isteyen öğrenciler için Salı – Perşembe 10:00 – 13:00 sınıfı haftada. 2 gün olarak 6 ay olarak planlanır.

*Bireysel. eğitim almak. isteyenler içine eğitim takvimi kişiye özel olarak planlanır.

Satın Al