Portfolyo Hazırlık Eğitimi

Atölye İzmir®  M.E.B. bağlı Görsel Sanatlar ve Tasarım alanında mesleki gelişim eğitimleri veren bir kurumdur. Kurucu kadroları başta olmak üzere Atölye İzmir ekibi tasarımcılardan oluşan bir ailedir. Bauhaus ekolünü benimseyen tasarımcı/eğitmenler, karakalem çizimden, tasarıma, teknik çizimden 2d ve 3d tasarım programlarına kadar görsel sanatlar alanında usta-çırak ilişkisiyle tasarımcı adayları yetiştirir. Güncel Imac bilgisayarlarda, wacom grafik tablet ve program eğitimlerinin son sürümleriyle eğitimler yönetilir.

Mimarlık, İç Mimarlık, Endüstriyel Tasarım, Moda ve Grafik Tasarım, Animasyon, Görsel İletişim Tasarımı, Fotoğraf, Sinema, Oyun Tasarımı, İllüstrasyon  vb. alanlarda üniversite ve iş başvurusunun ön koşulu içinde tasarımlarınızın yer aldığı kişisel bir PORTFOLYO’dur. Sektör profesyoneli, akademisyen ve tasarımcılardan oluşan Atölye İzmir’ ekibiyle; Size özel çizim ve tasarımlarınızın yer aldığı tasarım PORTFOLYO ’su hazırlayın.

Mimarlık, İç Mimarlık Portfolyosu 

İtalya, İngiltere, Fransa, Amerika, Kanada, Almanya vb. ülkelerdeki devlet ve özel üniversitelerin Mimarlık ve İç Mimarlık bölümlerine Lisans ve Yüksek lisans seviyelerinde portfolyo hazırlığını içerir. 

Tasarımcı adayı ile yapılan ön görüşmede seviyesi ve kariyer hedefi belirlendikten sonra PORTFOLYO HAZIRLIK eğitimi  içeriği hazırlanır. Bireysel olan eğitim programında mimar ve iç mimar eğitmenlerle usta-çırak ilişkisiyle çalışarak sürdürülür. Karakalem düz çizgiden başlayan göz eğitiminde, perspektif, ergonomi, anatomi ve devamında teknik çizim 2D ve 3D  tasarım alanında uygulamalı eğitimdir. Portfolyo içeriği kariyer hedefine uygun olarak seçilen üniversitelerin isteklerine göre özel olarak hazırlanır ve içerikte akademisyen eğitmen ve danışmanlıkla birlikte sürdürülür. 

Eğitime Katıl →

Moda Tasarım Portfolyosu 

Yurt içi ve yurt dışındaki üniversitelerin İtalya, İngiltere, Fransa, Amerika, Kanada, Almanya vb. ülkelerdeki devlet ve özel üniversitelerin Moda tasarım bölümlerine Lisans ve Yüksek lisans seviyelerinde portfolyo hazırlığını içerir. 

Moda tasarımcı adayı ile yapılan ön görüşmede seviyesi ve kariyer hedefi belirlendikten sonra moda tasarım portfolyosu hazırlık programı içeriği hazırlanır. Bireysel olan eğitim programında moda tasarımcısı eğitmenlerle usta-çırak ilişkisiyle çalışarak moda portfolyosu hazırlanır. Düz çizgiden moda teknik çizimi ve moda koleksiyon hazırlamayı içeren uygulamalı eğitimde bir Atölye İzmir markası olan FashionablyPortfolyo®  hediyemizdir. Portfolyo içeriği kariyer hedefine uygun olarak seçilen üniversitelerin isteklerine göre özel olarak hazırlanır ve içerikte akademisyen eğitmen ve danışmanlıkla birlikte sürdürülür. 

Eğitime Katıl →

Grafik Tasarım ve Görsel İletişim Tasarım Portfolyosu

Yurt içi ve yurt dışındaki üniversitelerin İtalya, İngiltere, Fransa, Amerika, Kanada, Almanya vb. ülkelerdeki devlet ve özel üniversitelerin Grafik tasarım ve Görsel iletişim tasarımı bölümlerine Lisans ve Yüksek lisans seviyelerinde portfolyo hazırlığını içerir. 

Tasarımcı adayı ile yapılan ön görüşmede seviyesi ve kariyer hedefi belirlendikten sonra tasarım portfolyosu hazırlık programı içeriği hazırlanır. Bireysel olan eğitim programında grafik tasarımcı, illüstratör ve animasyon tasarımcısı eğitmenlerle usta-çırak ilişkisiyle çalışarak tasarım portfolyosu hazırlanır. Düz çizgiden başlayan göz eğitiminde, ölçülü nesne çizimi perspektif, anatomi ve devamında iMAC bilgisayar ve grafik tabletle seçilen alana uygun uygulamalı eğitimdir. Portfolyo içeriği kariyer hedefine uygun olarak seçilen üniversitelerin isteklerine göre özel olarak hazırlanır ve içerikte akademisyen eğitmen ve danışmanlıkla birlikte sürdürülür. 

Eğitime Katıl →

Animasyon, Sinema ve Oyun Tasarımı Portfolyosu 

Kanada, İtalya, İngiltere, Fransa, Amerika, Almanya vb. ülkelerdeki devlet ve özel üniversitelerin  Animasyon, Sinema ve Oyun Tasarımı bölümlerine Lisans ve Yüksek lisans seviyelerinde portfolyo hazırlığını içerir. 

Tasarımcı adayı ile yapılan ön görüşmede seviyesi ve kariyer hedefi belirlendikten sonra PORTFOLYO eğitimi  içeriği hazırlanır. Bireysel olan eğitim programında grafik tasarımcı, illüstratör ve animasyon tasarımcısı eğitmenlerle usta-çırak ilişkisiyle çalışarak tasarım portfolyosu hazırlanır. Düz çizgiden başlayan göz eğitiminde,  perspektif, anatomi ve devamında iMAC bilgisayar ve grafik tabletle seçilen alana uygun uygulamalı eğitimdir. Portfolyo içeriği kariyer hedefine uygun olarak seçilen üniversitelerin isteklerine göre özel olarak hazırlanır ve içerikte akademisyen eğitmen ve danışmanlıkla birlikte sürdürülür. 

Eğitime Katıl →

Endüstriyel Tasarım Portfolyosu 

Yurt içi ve yurt dışındaki üniversitelerin İtalya, İngiltere, Fransa, Amerika, Kanada, Almanya vb. ülkelerdeki devlet ve özel üniversitelerin Endüstriyel tasarımı bölümlerine Lisans ve Yüksek lisans seviyelerinde portfolyo hazırlığını içerir. 

Endüstriyel Tasarım portfolyosu hakkında merak ettiğin her şey Atölye İzmir’de.

Portfolyo hazırlık programı; yurt dışındaki üniversitelerin Endüstriyel  tasarımı bölümlerine Lisans ve Yüksek lisans seviyelerinde portfolyo hazırlığını içerir.  

Grafik Tasarımcı ve endüstriyel tasarımcı eğitmenlerle bireysel olarak düz çizgiden teknik çizime, 2D ve 3D tasarıma Endüstriyel tasarım portfolyosu hazırlık aşamasına uygulamalı bir eğitimdir.

Eğitime Katıl →

Portfolyo Danışmanlığı

Güzel sanatlar Lise, Lisans ve Yüksek Lisans seviyelerinde; animasyon, grafik tasarım, sinema, moda tasarım, mimarlık, iç mimarlık, endüstriyel tasarım vb. bölümleri yetenek sınavları ve portfolyo hazırlık alanlarında eğitim ve danışmanlık verir.

Satın Al →