Yurt Dışı Portfolyo Hazırlık Eğitimi

Dünyanın pek çıo ülkesindeki üniversiteye lisans ve yüksek lisans seviyesinde mimar adayları yetiştirdiğimiz standart olan portfolyo hazırlık eğitim programımız 100 saat bireysel eğitim + 30. Saatlik portoflyo. Hazırlık + portfolyo tasarımı ve  sürecini içerir.  Eğitim bireyseldir.  Size özel gün ve saatte planlanır.

Eğitim içeriğinde;

  • Mimarlığın Temelleri
  • Görsel Algı ve Karakalem Çizim
  • Mimariye yönelik Teknik Çizim
  • Doku, Yüzey, Form vb. Renkli (Marker) çalışmalar
  • Işık ve Mekan Çizimleri
  • İnsan ve mekan (Ergonomi) çizimleri
  • Mimar Proje geliştirme
  • Google Sketchup ile 2D ve 3D Mimar projelendirme ve çizim
  • Portfolyo için Proje hazırlığı 
  • Portfolyo Tasarımı

Mimari Portfolyo hazırlık eğitimlerimize katılan öğrencilerimize Anlaşmalı olduğumuz Üniversitelerde okumak isteyenlere Yurt Dışı Eğitimi Danışmanlık konusunda da kurumumuz ücretsiz destek vermektedir.

Eğitime Katıl →

Moda Tasarım Portfolyosu 

Yurt içi ve yurt dışındaki üniversitelerin İtalya, İngiltere, Fransa, Amerika, Kanada, Almanya vb. ülkelerdeki devlet ve özel üniversitelerin Moda tasarım bölümlerine Lisans ve Yüksek lisans seviyelerinde portfolyo hazırlığını içerir. 

Moda tasarımcı adayı ile yapılan ön görüşmede seviyesi ve kariyer hedefi belirlendikten sonra moda tasarım portfolyosu hazırlık programı içeriği hazırlanır. Bireysel olan eğitim programında moda tasarımcısı eğitmenlerle usta-çırak ilişkisiyle çalışarak moda portfolyosu hazırlanır. Düz çizgiden moda teknik çizimi ve moda koleksiyon hazırlamayı içeren uygulamalı eğitimde bir Atölye İzmir markası olan FashionablyPortfolyo®  hediyemizdir. Portfolyo içeriği kariyer hedefine uygun olarak seçilen üniversitelerin isteklerine göre özel olarak hazırlanır ve içerikte akademisyen eğitmen ve danışmanlıkla birlikte sürdürülür. 

Eğitime Katıl →

Grafik Tasarım ve Görsel İletişim Tasarım Portfolyosu

Yurt içi ve yurt dışındaki üniversitelerin İtalya, İngiltere, Fransa, Amerika, Kanada, Almanya vb. ülkelerdeki devlet ve özel üniversitelerin Grafik tasarım ve Görsel iletişim tasarımı bölümlerine Lisans ve Yüksek lisans seviyelerinde portfolyo hazırlığını içerir. 

Tasarımcı adayı ile yapılan ön görüşmede seviyesi ve kariyer hedefi belirlendikten sonra tasarım portfolyosu hazırlık programı içeriği hazırlanır. Bireysel olan eğitim programında grafik tasarımcı, illüstratör ve animasyon tasarımcısı eğitmenlerle usta-çırak ilişkisiyle çalışarak tasarım portfolyosu hazırlanır. Düz çizgiden başlayan göz eğitiminde, ölçülü nesne çizimi perspektif, anatomi ve devamında iMAC bilgisayar ve grafik tabletle seçilen alana uygun uygulamalı eğitimdir. Portfolyo içeriği kariyer hedefine uygun olarak seçilen üniversitelerin isteklerine göre özel olarak hazırlanır ve içerikte akademisyen eğitmen ve danışmanlıkla birlikte sürdürülür. 

Eğitime Katıl →

Animasyon, Sinema ve Oyun Tasarımı Portfolyosu 

Kanada, İtalya, İngiltere, Fransa, Amerika, Almanya vb. ülkelerdeki devlet ve özel üniversitelerin  Animasyon, Sinema ve Oyun Tasarımı bölümlerine Lisans ve Yüksek lisans seviyelerinde portfolyo hazırlığını içerir. 

Tasarımcı adayı ile yapılan ön görüşmede seviyesi ve kariyer hedefi belirlendikten sonra PORTFOLYO eğitimi  içeriği hazırlanır. Bireysel olan eğitim programında grafik tasarımcı, illüstratör ve animasyon tasarımcısı eğitmenlerle usta-çırak ilişkisiyle çalışarak tasarım portfolyosu hazırlanır. Düz çizgiden başlayan göz eğitiminde,  perspektif, anatomi ve devamında iMAC bilgisayar ve grafik tabletle seçilen alana uygun uygulamalı eğitimdir. Portfolyo içeriği kariyer hedefine uygun olarak seçilen üniversitelerin isteklerine göre özel olarak hazırlanır ve içerikte akademisyen eğitmen ve danışmanlıkla birlikte sürdürülür. 

Eğitime Katıl →

Endüstriyel Tasarım Portfolyosu 

Yurt içi ve yurt dışındaki üniversitelerin İtalya, İngiltere, Fransa, Amerika, Kanada, Almanya vb. ülkelerdeki devlet ve özel üniversitelerin Endüstriyel tasarımı bölümlerine Lisans ve Yüksek lisans seviyelerinde portfolyo hazırlığını içerir. 

Endüstriyel Tasarım portfolyosu hakkında merak ettiğin her şey Atölye İzmir’de.

Portfolyo hazırlık programı; yurt dışındaki üniversitelerin Endüstriyel  tasarımı bölümlerine Lisans ve Yüksek lisans seviyelerinde portfolyo hazırlığını içerir.  

Grafik Tasarımcı ve endüstriyel tasarımcı eğitmenlerle bireysel olarak düz çizgiden teknik çizime, 2D ve 3D tasarıma Endüstriyel tasarım portfolyosu hazırlık aşamasına uygulamalı bir eğitimdir.

Eğitime Katıl →