ÖZEL ATÖLYE İZMİR EĞİTİM KURUMLARI

Moda tasarım, Grafik tasarım, Endüstriyel tasarım, Mimarlık ve iç mimarlık, Modelistlik ve kalıp alanlarında, amatörden  profesyonel yaşama hazırlayan MEB’e bağlı özel öğretim kurumudur. 

Eğitimler; 4-8 kişilik özel VIP sınıflarda veya bireysel olarak verilmektedir. Dijital eğitimler; imac 21 inch Apple bilgisayarlarda, programların son sürümleri kullanılarak, tasarım disiplinleri ve tasarım kültürüyle birlikte tasarım iş süreçlerini içeren uygulamalı olarak yönetilir.

Eğitim kadrosu sektör profesyoneli, tasarımcı, illüstratör ve akademisyenlerdir.

Her tasarımcı ve adayının çizim ve tasarımlarını sunduğu bir PORTFOLYO ya ihtiyacı vardır. Atölye İzmir’de eğitim alan tasarımcı adayları eğitim sonunda başarılı bir portolyo hazırlayarak mezun olurlar.

Moda Okulu, Grafik Okulu ve Kısa dönem tasarım eğitimlerine katılıp MEB’in düzenlediği sınavda başarılı olan adaylar uluslararası düzeyde geçerli MEB sertifikası almaya hak kazanırlar. Bununla birlikte eğitimini tamamlayan tasarımcı adayı için Uzman eğitmenlerden verilen Referans belgeleri düzenlenir. Ek olarak eğitimlerimize katılan tasarımcı adayları ilgili oldukları alanda İstanbul Gedik Üniversitesi Sertifikası almaya hak kazanırlar.

Atölye İzmir Ailesine katılarak başarılı tasarımcılardan oluşan bir topluluğun parçası olmak için buradan bize ulaşabilirsin.

Atölye İzmir  2016 yılından itibaren  İzmir Çankaya’da MEB bağlı olarak hizmet vermektedir.

Eğitim Kurumu Ruhsat Bilgileri

Milli Eğitim Bakanlığı Kurum Adı : Özel Atölye İzmir Meslek Edindirme ve Mesleki Gelişim Kursu
Milli Eğitim Bakanlığı Kurum Kodu : 99974391
Şirket Ünvanı : DELİKLİ KURUŞ REKLAM VE EĞİTİM HİZ. SAN . VE TİC. LTD. ŞTİ.
Adres : İsmet Kaptan Mah. Hürriyet Bulvarı. No:8 da:25 Kat:2 Niyazi Ersoy İş Merk. Konak / İZMİR
Bağlı Bulunulan Oda : İzmir Ticaret Odası ( İZTO )
Vergi Dairesi : Konak
Vergi No : 2740665272

Özge Mardi / Atölye İzmir / Kurucu

Influencer, Sanat Yönetmeni, Yazar ve Eğitmen

İzmir’de doğdu. Atölye İzmir Eğitim kurumu Kurucusu. Küçük yaşlardan itibaren sanat ve tasarım eğitimi ile birlikte Lise, Üniversite, Yüksek Lisans eğitimini Görsel Sanatlar alanlarında tamamlamıştır. 10 yılı aşkın akademik geçmişi bulunan Özge Mardi Atölye İzmir’de geleceğin sanatçı ve tasarımcılarını yetiştirmeye devam etmektedir. Dublin Üniversitesinde Doktora öğrencisidir.