Moda profesyonelleri yetiştiren Atölye İzmir®️ MODA OKULU’ nda Moda Tasarım ve Moda Üretim Teknikleri olarak 2 eğitimi bir arada uygulayarak moda koleksiyonunuzu tasarlayıp üretebilir seviyeye gelebilir. Hayallerinizi giyilen tasarımlara dönüştürürsünüz. 2021- 2022 Erken Kayıt Dönemimiz başladı. 

Moda tasarım eğitimi içeriğinde; Kara kalemden başlayarak, Moda Tasarım Ürünleri, teknik çizim, kumaş bilgisi, renk bilgisi, üretilen tasarım fikri nasıl bulunur? Moda Tasarım Trendleri ve Koleksiyon Hazırlamaya kadar devam eden, Adobe Illustrator Cc ile Moda teknik çizimi ve görselleştirme, pafta hazırlama, Adobe Photoshop ile dijital boyama, moda kolaj ve manipülasyon çalışmaları. Moda koleksiyonu hazırlama sürecini içerir. Moda Tasarım Portfolyosu hazırlayarak mezun olacağınız bir eğitimdir.

Moda Üretim teknikleri eğitiminde; Düz dikişten başlayıp, temel kalıp ve dikim uygulamaları (cep, astar, yaka çeşitleri vb parçaların dikimi) ardından (etek,ceket, pantolon, bluz ve elbise), dikiş ve overlok makinası kullanımı, temel ve ileri düzey ütüleme teknikleri, tasarlanan ürünlerin kalıbını çıkararak giyilebilir tasarımlara dönüştürme sürecini uygulamalı olarak kapsar. Eğitim sonunda tasarlanan koleksiyonun kalıp çıkarma ve dikim sürecini uygularsınız.


6-9 Kişilik Sınıflarda Uygulamalı Moda Tasarım / Stilistlik çalışmaları ve sektörel bilgileri içerir. Toplam 7 ayda Haftada 2 günde eğitim tamamlanır. Eğitim sonunda hazırlayacağınız Moda portfolyosu @Fashionably_portfolio ve uzaktan moda egitimlerimiz @startnow.fashion hediyemizdir. %90 devam ve Eğitim sonunda yapılan resmi sınavda başarılı olanlar “M.E.B. Sertifikası alarak Mezun olur.

Her yıl Ekim-Nisan ayları arasında haftada 2 gün 4 er saattir. Eğitim sonunda M.E.B. tarafından yapılan resmi sınavda başarılı olanlar “M.E.B. Modelistlik-Kalıpçılık Belgesi” alır. 6-9 kişilik özel gruplarla sizlerde hayallerinizi dikilebilir tasarımlara dönüştürebilirsiniz. Kayıt kabul şartları: En az Lise mezunu 18 – 35 yaş arası ön mülakat ile öğrenci kabul edilmektedir. Ocak 2021,de erken kayıt indirimlerimiz başlayacaktır. Buradan mezunlar defilemizi ve röportajımı izleyiniz; https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=Bz00gAxcCow

*Ayrıca Moda Markası oluşturma ve koleksiyon hazırlama hakkında bireysel eğitimlere katılabilirsiniz.

Eğitim Takvimi
Grup eğitimleri; Her yıl ekim ayından mayıs ayına 8 ay süren eğitime haftada 2 gün 4 er saatlik
Hafta içi gündüz Pazartesi – Salı- Çarşamba – Perşembe – 14:00 – 17:00
Hafta içi akşam Pazartesi – Salı- Çarşamba – Perşembe – 19:00 – 22:00
Hafta sonu cumartesi- pazar 10:00 – 13:00 / 14:00 – 17:00 özel gruplarımıza katılabilirsiniz.

*Eğitim toplamda atölyede 488 saat + 50 saat video eğitim + @fashionably_portfolyo ve eğitmenimiz Özge mardi bayar’ın yazdığı @Photoshopkitabı desteklidir.

Moda Okulumuz Ekim-mayıs aylarında haftada 4 gün 4 er saat pazartesi-salı-çarş-perş öğlen grubu 14:00-17:00 veya akşam grubu 19:00-22:00 saatleri arasında yada cumartesi-pazar 10:00-13:00/14:00-17:00 arasında tüm gündür. Size uygun olan grubumuz hangisi?

Atölye İzmir’de eğitim alarak moda profesyonelleri arasına katılmayı düşünüyorsanız, 05418508137 den bize ulaşın.

MODA OKULU KAYIT FORMUNU BURADAN DOLDURARAK HEMEN EĞİTİME KATIL

MODA OKULU TANITIM FİLMİ eğitim içeriği ve atölyemiz hakkında bilgi alabilirsiniz

Leave a Reply