Coloro, İlkbahar/Yaz 2021 sezonunun öne çıkacak  psikolojik ve fiziksel deneyime odaklanan beş ana rengini açıkladı ve yine renklerin aurasını yansıtan müthiş animasyonlar yayınladı.

Ouiet Wave, doğanın iyimserliği ve aynı zamanda fütüristik bir kaliteye sahip bu renk yeni başlangıçlar için mükemmel bir ruh hali veriyor. Buradaki ilham, fiziksel aktiviteden önceki zihinsel hazırlığa yardımcı olmak için yakalanması gereken zihinsel dinginliği yansıtıyor.A.I Aqua. Hem sportif hem de ileriye dönük, hem teknolojik hem doğaya özgü… Aktivite ve moda arasındaki bulanık boşluğu yaşayan tasarımlar için mükemmel. Yoğun aktiviteden önce odaklanmaya yardımcı olmak için ideal bir doygunluk seviyesi.

Oxy Fire. Bu renk tam anlamıyla ateşten doğmuş gibi. Ateşin enerjisini, tetikleyiciliğini ve can alıcılığını taşıyor. Ve tabii oldukça iddialı.

Lemon Sherbet. Güneşin pozitif yönünü yansıtan, aynı zamanda solukluğunun verdiği etkiyle sakinleştiriciliği de içinde barındırdıran bir etki. Mutluluk hormonunu harekete geçirecek kadar etkili. Kullanımı bir çok alanda oldukça çekici yansımalar bulacak.

Good Grey. İlk bakışta yalıtılmış ama dayanıklı bir etki. Kendi başına tam anlamıyla minimalist bir duruş sergiliyor. Diğer renklere katıldığında ise tamamlayıcı etkisini gözler önüne sürüyor.Aynı zamanda içinde geri dönüşümden gelen ham bir dürdürülebilirlik etkisi taşıyor. Bu anlamda bize toprağı ve onun sakinleştiriciliğini anımsatıyor.

Merve Coşkan

Leave a Reply