Güvenilir Baskı Vecto Dijital

Vecto Dijital Baskı İzmir  Alsancak’ta yer almaktadır. Orada sizi Zafer ve Umut Beyler karşılarlar. Samimiyetleriyle tüm sorularınızı cevaplamaya özen gösterirle.

Vecto, Ürün yada hizmetlerinizi tanıtarak mesajınızı en uygun şekilde iletmek için gerekli desteği sağlar. Logo, kurumsal kimlik, ürün katalogları, banner, matbu evrak gibi hizmetler sunmaktadır. Teklif dosyaları, broşür, el ilanı ürünlerinde de hızlı çözümler üretiyorlar.

Matbaa İşlerini 80gr’dan 300gr’a kadar basabilme kapasitesi ile gerçek renklerde ve matbaa kalitesinde teslim ediyorlar. Avrupa standartlarında baskı kalitesine sahiptirler. Ayrıca aranılan bir çalışma ekipleri vardır. Güler yüzlü, sıcak ve en önemlisi başarılılar.

 

 

 

 

 

Biz Atölyeİzmir ve VectorelStudio olarak sık sık Vecto Dijital Baskıyı tercih ederiz. Ve öğrencilerimizede bunu aşılamayı hedefleriz. Çünkü güvenilirlik, hız ve özen Grafik tasarımda en önemli şeydir. Öğrencilerimize en iyi bilgileri sunarak onlara mutlaka yardım eli uzatırlar. Vekto Dijital Baskı’ya http://vectodijital.com adresi üzerinden ulaşabilirsiniz. Tasarımlarınızın güzel sonuçlar alması için mutlaka bu güzel aileye uğrayın derim.:)

Merve Cıva