Atölye İzmir@ Blog

Yurtdışında Tasarım Okulu Okumak

By 24 Haziran 2014No Comments
[responsive][/responsive]

Yurtdışında Tasarım Okulu Okumak

Yurtdışı tasarım okulları için ulaştığınız ve sizi yönlendirecek kaynakların, danışmanların ve platformların mutlaka ilgili Sanat ve Tasarım bölümlerinden mezun bireylerden oluşmasına dikkat etmelisiniz. Sanatçıyı ve tasarımcıyı tanıyarak doğru yönlendirme yapılmak durumundadır. Konu hakkında bilgi sahibi olmayan bireyler; tasarımcıları, ruhlarını, ileride gelmek istedikleri yeri ve tarzlarını tanıyarak, onları doğru yönlendiremez ve planlarına en uygun okulu belirleyemezler. Sektördeki en büyük risk üzerinizden en fazla kazanımı sağlamak adına, sizi hatalı yönlendiren danışmanlar tarafından tüm geleceğinizin riske atılmasıdır.   Yurtdışında tasarım eğitimi için Wayout doğru adrestir. Katılımcılardan hiçbir koşulda danışmanlık, portfolyo gözlem, okul başvuruları ya da farklı bir nedenle asla ücret istenmez.  Wayout danışmanları okul ödemeleri yapılacağında adayların bu ödemeleri direk olarak kendilerinin okullara yapmasını talep eder. Kendi hesapları üzerinden ödeme talep etmeyerek okulların liste fiyatları üzerinden eğitim alacağınızı ve bunun dışında kazanç sağlamaya çalışmadıklarını şeffaf olarak sizlere gösterir. Lütfen başvurularınızı bireysel olarak ya da kimi tüccar danışmanlar yerine bizlerle gerçekleştirin ve geleceğe yönelik attığınız adımların sağlam zeminlere bastığından böylece emin olun.

Yönlenebileceğiniz birçok alan bulunmakta ve bu alanlar birçok farklı şehir ve ülkelerde, farklı okullar tarafından sunulmakta. Londra’da Moda Tasarımı Eğitimi, Milan’da Moda Tasarımı Eğitimi, İspanya’da Endüstri Ürünleri Tasarımı Eğitimi, Paris’de Moda Tasarımı Eğitimi, Amerika’da Sinema Eğitimi, Kanada’da Oyun Tasarımı Eğitimi, Milan’da Grafik Tasarım Eğitimi, Fransa’da Fotoğrafçılık Eğitimi, Milano’da Araba Tasarımı Eğitimi, Torino’da Yat Tasarımı Eğitimi, İtalya’da İç Mimarlık Eğitimi, Milano’da İç Tasarım Eğitimi, Milano’da Etkileşim Tasarımı Eğitimi, İtalya’da Endüstri Ürünleri Tasarımı Eğitimi, Milano’da Ürün Tasarımı, Napoli’de İç Mimarlık Eğitimi, Roma’da İç Mekan Tasarımı eğitimi, Milano’da Görsel İletişim Tasarım Eğitimi, Floransa’da Turizm Eğitimi, Floransa’da Gastronomi ve Mutfak Sanatları Eğitimi gibi onlarca farklı şehir imkanı arasından sizin gelecek planlarınıza, mesleki yönelimlerinize (her okul farklı temeller ve tarzlarda eğitim verir. Kişi ilgi alanları ve ileride var olmak istediği sektöre yönelik eğitim veren en doğru yurtdışı sanat ve tasarım okuluna yönlendirilmelidir.), renklerinize ve tarzınıza göre farklı Amerika’da, Avustralya’da ya da Avrupa’da tasarım eğitimi alabileceği, doğru okullara yönlenecektir.

Yurtdışı Sanat Okullarına bireysel olarak başvurmakla Wayout ile başvurmak arasında maddi olarak hiçbir fark yoktur. Ödemeniz yine okulun liste fiyatlarından, kendiniz tarafından okula yapılacaktır. Atölye İzmir ve Wayoutpartner firmalardır.

Gözlerini ileriye diken tüm tasarımcılara sevgiler ve başarılar.

Temsil ettiğimiz okullar; Domus Academy, Naba, IED, Istituto Marangoni, University of the Arts London, Palazzi, Europea De Firenze, New York Film Academy, Spéos Paris Photographic Institute, Vancouver Film School, Isd, Latrobe College, The Session School, BillyBlue College of Design, Catc Desing School, Nimbus School of Recording Arts, Milan Fashion Campus, Sessions College, Florance Institute of Design, New Image, Style Design College, Blanche Macdonald Centre. (Listede bulunmayan okulları sorunuz)

Leave a Reply