Bu yaz moda tasarım hakkında uygulamalı ATÖLYE İZMİR® MODA OKULU’na katılın!

Moda Tasarımcısı eğitmenlerle Kara kalemden başlayarak, Moda Tasarım Ürünleri, teknik çizim, kumaş bilgisi, renk bilgisi, üretilen tasarım fikri nasıl bulunur? Moda Tasarım Trendleri ve Koleksiyon Hazırlamaya kadar devam eden süreci içerir. FashionablyPortfolyo® ile Moda Tasarım Portfolyosu hazırlayarak mezun olacağınız bir eğitimdir.

Grup: 10 – 18 yaş arası
Grup 18 – 25 yaş arası

6-9 Kişilik Sınıflarda Uygulamalı Moda Tasarım çalışmaları içerir. Toplam 2 hafta günde 5 saat olarak eğitim tamamlanır. Eğitim sonunda hazırlayacağınız Moda portfolyosu FashionablyPortfolyo® hediyemizdir. 18 yaş üstü grupta %90 devam ve Eğitim sonunda yapılan resmi sınavda başarılı olanlar “M.E.B. Moda Çizim Teknikleri Belgesi” alır.

Eğitim Süreci

Grup: 10 – 18 yaş arası
Grup 18 – 25 yaş arası

Hafta içi her gün; 10.00 -14.00 saatleri arasında;
29 Haziran 2020 – 10 Temmuz 2020
13 Temmuz 2020 – 24 Temmuz 2020
*Bireysel eğitimlere istenilen zamanda başlanabilir.

Başlangıç Kiti
Yaz Okulu Moda kursu katılımcılarına Proje çantası, eskiz defteri, resim kalemleri, hamur silgi, kalemtraş, FashionablyPortfolyo® hediyemizdir.

Hangi Belgeleri Alır?
18 yaş üstü katılımcılar Türkiye Cumhuriyeti devletini tanıyan ülkelerde Mesleki geçerliliğe sahip M.E.B. Moda Çizim Teknikleri kursu belgesi alırsınız. Belge üzerindeki Barkod uluslararası bir belge niteliği taşır.
Referans Belgesi: Akademisyen, tasarımcı ve sanat yönetmeni imzalı Türkçe / İngilizce Referans belgesi alırsınız. (Görsel sanatlarda pek çok kurum ve kuruluşta referans belgesi istenir)
Atölye İzmir® Başarı Belgesi Türkçe / İngilizce geçerliliği olan bir belge almaya hak kazanırsınız.

Devam Zorunluluğu
Belge alabilmek için; Eğitime %90 devam zorunluluğu vardır. Sağlık durumlarında rapor geçerlidir. Sınav, görevlendirme vb. resmi durumlarda resmi evrakla izin alınabilir.

Malzemeler
Eğitim sırasında kullanılan, kuruboya, atık kumaş ve malzemeler, moodboard hazırlığında kullanılan dergi vb. malzemeler Atölye İzmir tarafından verilmektedir. Moda portfolyosu hazırlarken katılımcı isterse Promarker marka kalem seti alabilir.

Moda Yaz Okuluna katılmak için burdan iletişim formunu doldurun siz arayalım.

#yazokulu #modaokulu #yazkursu #modakursu #stilistlikkursu #izmir #atolyeizmir

Leave a Reply