Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul Sonbahar/Kış 2018 sezonu 27-30 Mart 2018 tarihleri arasında Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde gerçekleşecek. Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul, on birinci sezonunda sadece Türkiye’nin değil, bölgenin de en büyük uluslararası moda etkinliği olma özelliğini sürdürecek.

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul kapsamında koleksiyonlarını sergileyecek olan marka ve tasarımcılar arasında Aslı Filinta, Bahar Korçan, Belma Özdemir, Brand Who, Cihan Nacar, Çiğdem Akın, Deniz Berdan, Emre Erdemoğlu, Exquıse, Gökhan Yavaş, İpek Arnas, Lug Von Sıga, Mehmet Korkmaz, Mehtap Elaıdı, Meltem Ozbek, Mercedes-Benz Presents Atelıer Kıkala, Mercedes-Benz Presents Sudı Etuz, Mert Erkan, Mıın By Kadir Kılıç, Murat Aytulum, New Gen By Ima, Nihan Peker, Niyazi Erdoğan, Özlem Erkan, Özlem Kaya, Raşit Bağzıbağlı, St. Nıan, Şiyar Akboğa, Tuba Ergin, Tuvanam, Urun  ve Zeynep Tosun yer alıyor.

Bu sezon Türk marka ve tasarımcıların yanı sıra Mercedes-Benz’in moda değişim programı çerçevesinde Gürcü moda markası Atelier Kikala, Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul podyumunda olacak.

Uluslararası moda takvimi doğrultusunda her sene iki kere düzenlenen etkinlik, marka ve tasarımcılara gerek koleksiyon sunumları, gerekse Türk ve uluslararası satın alma sorumlularına hitap eden satış etkinlikleri ile 360 derecelik bir platform sağlıyor ve Türkiye’de tasarımın ve hazır giyimin global ölçekte konumlandırılmasına katkıda bulunuyor. On birinci sezonda ayrıca Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul, uluslararası moda basınından temsilcileri İstanbul’da ağırlamaya hazırlanıyor.

Etkinlik takvimine buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak: http://mbfwistanbul.com/

 

Leave a Reply