Görsel sanatlar ve tasarım ile ilgili alanlarda yeteneğini keşfetmek istiyorsan, 4 adımda kariyerini planlayalım.

1.Görsel yetenek testi

ile birlikte başlayacağımız eğitim sürecinin sonunda hayallerini Mesleki eğitimlerimize katılarak gerçekleştirebilirsin.

Buna ek olarak tasarımın ve modanın başkentleri olarak bilinen Milano, Paris, Londra, New York gibi şehirlerde eğitim almak, bu alanları meslek olarak seçenler için büyük bir hayaldir.

İster üniversite ister yüksek lisans seviyesinde olsun bu ülkelerde alınabilecek farklı alanlarda farklı sürelerde farklı staj imkanlarına sahip çok sayıda program var. Bu programlar için önceden hazırlık olmak, çiziyor olmak önemli bir detaydır.

2. Atölye İzmir’de Kariyer danışmanlığı;

programına katılarak, bu üniversitelerde okumak için gerekli şartları adım adım yerine getirebilirsin.

3. Başarılı bir portfolyo

Tüm dünyadan moda tasarımcı adaylarının katıldığı başvurularda portfolyonun dikkat çekmesi için başarılı çizim, tasarım ve koleksiyonlar yer alması gerektiğini biliyorsun. Atölye İzmir’de Moda tasarımcılarıyla çalışarak başarılı bir portfolyo hazırlayabilirsin.

4. Yarışmalara Katılarak BURS alabilirsin;

Bazı okulların düzenledikleri yarışmalar bulunmaktadır ve bu yarışmalar sonucunda birinci, ikinci ve üçüncülere genellikle belirli oranlarda burslar verilmektedir. Atölye İzmir’ de eğitim aldığın süre boyunca yarışmalara hazırlanarak portfolyona ek olarak burs imkanından faydalanabilirsin.

Yeteneklerini geliştirerek hayallerini mesleğe dönüştürmek için seni Atölye İzmir’e bekliyoruz.

05418508137 den bize ulaşabilir, buradan başvurabilirsin.

#modatasarim #portfolyo #eğitim #kurs

Leave a Reply