Moda tasarımcılarımız sizin için özel olarak Fashionably portfolyoları tasarladı. Female, Male, Technical ve Pattern seçenekleri ile Fashionably, tüm tasarımlarınızı kağıda dökmeniz için yanınızda.

Fashionably defterlerinde tüm çizimler tasarımınızı en iyi şekilde sergileyebilmeniz adına pentone ten rengi ile basılmıştır. Tasarımınız bittiğinde ortaya çıkan görüntü kusursuz olacak.

Fashionably Female ile farklı duruşlardaki figürlerle tasarımınıza en uygun duruşu seçebilir, kullandığınız renkleri ton şemasında belirtebilir, seçtiğiniz kumaş örneklerini materyal şablonunda sergileyebilirsiniz. Fashionably Female ön sayfalarındaki teknik bilgiler ile zenginleştirildi. Etekten pantolona, yaka çeşitlerinden fırfıra kadar bilmeniz gereken tüm içeriği defterinizde bulabilirsiniz. Özelleştirilebilir ön kapak sayesinde portfolyonuzun sunumunu mükemmel şekilde tamamlayabilirsiniz.

Fashionably Technical ile artık teknik çizimleri hazırlamak çok kolay! Teknik çizim için özel olarak hazırlanan defterimizde ön-arka teknik figür ve ön-arka moda figürü bulunmaktadır. Böylece teknik çizimini yaptığınız tasarımı aynı sayfada moda figürü üzerinde artistik olarak da gösterebileceksiniz. Sayfanın alt bölümünde kullandığınız renkleri ton şemasında belirtebilir, seçtiğiniz kumaş örneklerini materyal şablonunda sergileyebilirsiniz. Özelleştirilebilir ön kapak sayesinde portfolyonuzun sunumunu mükemmel şekilde tamamlayabilirsiniz. Defterin ön bölümünde ise ihtiyacınız olan tüm teknik bilgilere yer verdik. Dikiş türlerinden cep çeşitlerine, yaka çeşitlerinden ölçü almaya kadar teknik çizimle ilgili bilmeniz gereken tüm detayları bu kısımda bulabileceksiniz.

Fashionably Male ile farklı duruşlardaki figürlerle tasarımınıza en uygun duruşu seçebilir, kullandığınız renkleri ton şemasında belirtebilir, seçtiğiniz kumaş örneklerini materyal şablonunda sergileyebilirsiniz. Fashioanbly Male ön sayfalarındaki teknik bilgiler ile zenginleştirildi. Ceketten pantolona, yaka çeşitlerinden gömlek çeşitlerine kadar bilmeniz gereken tüm içeriği defterinizde bulabilirsiniz. Özelleştirilebilir ön kapak sayesinde portfolyonuzun sunumunu mükemmel şekilde tamamlayabilirsiniz.

Fashionably Pattern ile desen tasarımı artık çok kolay. 4 adet milimetrik kutucuk ile tasarımınızı teknik olarak detaylandırabilir ve farklı versiyonlarını çizebilirsiniz. Aynı sayfada bulunan ön-arka figür üzerine tasarımınızı giydirebilirsiniz.Tüm çizimler tasarımınızı en iyi şekilde sergileyebilmeniz adına pentone ten rengi ile basılmıştır. Özelleştirilebilir ön kapak sayesinde portfolyonuzun sunumunu mükemmel şekilde tamamlayabilirsiniz.

 

Leave a Reply