atolye_izmir_tasarim_egitimi

Evet, bizde sektör içinde olduğumuz için fark ettik. Tasarım Eğitimi adı altında sadece program eğitimi verildiğini fark ettik. Kullanılan bilgisayarların çalışmadığını fark ettik. Eğitim ortamlarının yetersizliğini, masa ve sandalyelerin rahatsızlığını fark ettik. Eğitim dokümanı eksikliğini fark ettik. Çok düşük ücretlere bile sahip olunabilen ama katılımcılara kuru kuru verilen desteksiz eğitimleri fark ettik. Belkide en önemlisi eğitimlerin sadece bilgisayarda olduğunu fark ettik.

Ne mi yaptık? Yada aslında yukarıda saydıklarımız varken biz neler mi yapıyorduk?

Tıklım tıklım sınıflarda eğitimin verimli olmadığını bildiğimiz için sadece birebir eğitim veriyoruz. Eğitim ortamımız tamamen atölye/Tasarım stüdyosu/ajans ortamı olmasını sağladık. Eğitmenlerimizi sektörde ileri deneyime ve eğitmenlik becerisine sahip profesyonelleri seçtik.

Başlangıç Kiti dediğimiz Eğitim Kitapları, Defter, Kalem ve Flash Diskten oluşan hediyemizi her katılımcıya hediye ediyoruz. Ders içeriklerinde program anlatımını az, sektör uygulama sürelerini çok daha uzun tuttuk.

Bir kartvizit tasarımı dahi yapmış olsanız bile CTRL+P dediğinizde 4 renkli yazıcıdan çıkacak şekilde ayarladık. Kesip gerçek boyutunu görmek isterseniz diye mücellit/kesim masası hazırladık. Sektör ile ilgili daha fazla bilgi edinmek isterseniz Grafik Tasarım, Web Tasarım, Fotoğraf, Reklam ve Pazarlama, Video, Mimari Tasarım, Moda Tasarım ve Endüstriyel Tasarım ile ilgili kitaplarla dolu kütüphane hazırladık. Evet, RAM canavarı programlarımız için teknolojik alt yapımızı sağlam tuttuk, günden güne de geliştirmeye devam ediyoruz.

Unutmadan eğer ekstra fare kullanmak istemezseniz, grafik tablette verebiliriz.

Bizim için en değerli şey; Siz değerli katılımcılarımızın heyecanı ve inancıdır.

Atölye İzmir

Leave a Reply