Yurt içindeki ve yurt dışındaki üniversitelerin tasarım ile ilgili bölümlerine kabul almak  için görsel yeteceğe sahip olmanız beklenir.

Üniversitelerin moda tasarım, grafik tasarım, animasyon tasarım, Görsel yeteneğin ölçülebildiği bir veya birden fazla aşamalı sınavlara hazırlanmak için profesyonel bir çalışma gerekiyor.

Atölye İzmir’de yurt içindeki ve yurt dışındaki üniversitelerin yetenek sınavlarına hazırlanabilirsiniz. MEB bağlı eğitim ruhsatlı Profesyonel bir eğitim kurumunda Akademisyen ve alanında uzman tasarımcılarla özel çalışma programlarıyla kariyer planınıza uygun seçilen üniversitelerin yetenek sınavlarında başarılı olabilirsiniz.

Atölye İzmir’e başvuru sırasında yeteneklerinin değerlendirilmesi için yarım saatlik bir Karakalem yetenek sınavı yapılır. Ardından eğitmenlerimiz daha önce yaptığın çalışmalarla birlikte Atölye İzmir yetenek sınavında çizdiğin bu Karakalem çalışmayı mülakat görüşmesiyle birlikte değerlendirirler. Böylece Görsel sanatlar alanında yeteneklerin ve becerilerinin seviyesi belirlenir.

Ardından hayallerin ve kariyer planın bu danışmanlık görüşmesi sırasında planlanır. Sınava olan zamanlama planlanarak eğitim takvimi sana uygun gün ve saatte hazırlanır.

2022 yılı yetenek sınavlarına hazırlanmak için yaz eğitimlerimize hemen kayıt olarak size özel eğitim programımızla hemen başlayın.

Atölye İzmir’de daha önce yetenek sınavlarına hazırlanan ve başaran mezunlarımıza burdan gözatın. https://www.atolyeizmir.com/basarilarimiz/

Detayı bilgi için 05418508137 den bize ulaşın.

 

Leave a Reply