Mağaza

Fashionably Portfolio Female A3

A3 boyutunda 40 sayfa tel spiral ciltli, ten rengi baskılı özgün kadın figürleri üzerinde eskiz, moda tasarımı ve portfolyo sunumu yapabilirsiniz. Özel kağıda baskılı kadın figürler üzerinde kuruboya, marker kalem ve karışık teknik ile çalışabilirsiniz. Farklı duruşlardaki özgün kadın figürleri üzerinde tasarımınıza en uygun duruşu seçebilir, kullandığınız renkleri ton şemasında belirtebilir, seçtiğiniz kumaş örneklerini materyal şablonunda sergileyebilirsiniz. Ön sayfadaki teknik bilgiler ile zenginleştirilmiş içeriğiyle; etekten pantolona, yaka çeşitlerinden dekolte çeşitlerine kadar bilmeniz gereken tüm içeriği Türkçe/İngilizce olarak size sunar. Özelleştirilebilir ön kapak sayesinde portfolyonuzun sunumunu mükemmel şekilde tamamlayabilirsiniz.

Fashionably Portfolio Female A4

A4 boyutunda 40 sayfa tel spiral ciltli, ten rengi baskılı özgün kadın figürleri üzerinde eskiz, moda tasarımı ve portfolyo sunumu yapabilirsiniz. Özel kağıda baskılı kadın figürler üzerinde kuruboya, marker kalem ve karışık teknik ile çalışabilirsiniz. Farklı duruşlardaki özgün kadın figürleri üzerinde tasarımınıza en uygun duruşu seçebilir, kullandığınız renkleri ton şemasında belirtebilir, seçtiğiniz kumaş örneklerini materyal şablonunda sergileyebilirsiniz. Ön sayfadaki teknik bilgiler ile zenginleştirilmiş içeriğiyle; etekten pantolona, yaka çeşitlerinden dekolte çeşitlerine kadar bilmeniz gereken tüm içeriği Türkçe/İngilizce olarak size sunar. Özelleştirilebilir ön kapak sayesinde portfolyonuzun sunumunu mükemmel şekilde tamamlayabilirsiniz.

Satın Al

Fashionably Portfolio Technical A3

Modelistler tarafından özel olarak tasarlanan Fashionably Technical; A3 Boyutunda 40 sayfa tel spiral ciltli , her sayfa Pafta olarak düşünülmüş yatay formatta, ön-arka ten rengi baskılı teknik figür ve ön-arka moda figürü bulunmaktadır.Sayfanın alt bölümünde kullandığınız renkleri ton şemasında belirtebilir, seçtiğiniz kumaş örneklerini materyal şablonunda sergileyebilirsiniz. Özelleştirilebilir ön kapak sayesinde portfolyonuzun sunumunu kendinize özel olarak tasarlayabilir ve mükemmel şekilde sunabilirsiniz. Defterin ön bölümünde ise moda tasarımında ihtiyacınız olan tüm teknik bilgilerle dikiş türlerinden cep çeşitlerine, yaka çeşitlerinden ölçü almaya kadar teknik çizimle ilgili bilmeniz gereken tüm detayları bu kısımda bulabilirsiniz.

Satın Al

Fashionably Portfolio Bride A4

Fashionably Portofolio Bride Moda Defteri, Gelinlik ve Abiye giyimine yönelik tasarımlarınız için özel olarak hazırlandı! A4 boyutunda 30 sayfa tel spiral ciltli, özel 160 gr. Kraft kağıda ten rengi baskılı özgün kadın figürleri üzerinde eskiz, moda tasarımı ve portfolyo sunumu yapabilirsiniz. Özel Kraft kağıda baskılı figürler üzerinde kuruboya, marker kalem ve karışık teknik ile çalışabilirsiniz. Farklı duruşlardaki özgün kadın figürleri üzerinde tasarımınıza en uygun duruşu seçebilir, kullandığınız renkleri sağ bölümdeki ton şemasında belirtebilir, seçtiğiniz kumaş örneklerini materyal şablonunda sergileyebilirsiniz. Fashionably Portfolio Bride özelleştirilebilir ön kapağı sayesinde Gelinlik ve Abiye tasarımlarınızın yer aldığı portfolyonuzun sunumunu mükemmel şekilde tamamlayabilirsiniz.

Satın Al

Fashionably Portfolio Male A3

Moda tasarımcılar tarafından tasarlanan Fashionably Male A3 boyutunda 40 sayfa tel spiral ciltli ten rengi baskılı özgün erkek figürleri üzerinde eskiz, moda tasarımı ve portfolyo sunumu yapabilirsiniz. Özel kağıda baskılı erkek figürler üzerinde kuruboya, marker kalem ve karışık teknik ile çalışabilirsiniz. Farklı duruşlardaki özgün erkek figürleri üzerinde tasarımınıza en uygun duruşu seçebilir, kullandığınız renkleri ton şemasında belirtebilir, seçtiğiniz kumaş örneklerini materyal şablonunda sergileyebilirsiniz. Fashionably Male ön sayfalarındaki teknik bilgiler ile zenginleştirilmiş içeriğiyle; ceketten pantolona, yaka çeşitlerinden gömlek çeşitlerine kadar bilmeniz gereken tüm içeriği Türkçe/İngilizce olarak defterinizde bulabilirsiniz. Özelleştirilebilir ön kapak sayesinde portfolyonuzun sunumunu mükemmel şekilde tamamlayabilirsiniz.

Satın Al

Fashionably Portfolio Male A4

Moda tasarımcılar tarafından tasarlanan Fashionably Male A4 boyutunda 40 sayfa tel spiral ciltli ten rengi baskılı özgün erkek figürleri üzerinde eskiz, moda tasarımı ve portfolyo sunumu yapabilirsiniz. Özel kağıda baskılı erkek figürler üzerinde kuruboya, marker kalem ve karışık teknik ile çalışabilirsiniz. Farklı duruşlardaki özgün erkek figürleri üzerinde tasarımınıza en uygun duruşu seçebilir, kullandığınız renkleri ton şemasında belirtebilir, seçtiğiniz kumaş örneklerini materyal şablonunda sergileyebilirsiniz. Fashionably Male ön sayfalarındaki teknik bilgiler ile zenginleştirilmiş içeriğiyle; ceketten pantolona, yaka çeşitlerinden gömlek çeşitlerine kadar bilmeniz gereken tüm içeriği Türkçe/İngilizce olarak defterinizde bulabilirsiniz. Özelleştirilebilir ön kapak sayesinde portfolyonuzun sunumunu mükemmel şekilde tamamlayabilirsiniz.

Satın Al

Fashionably Portfolio Pattern A3

Fashionably Pattern ile üretime hazır desen tasarlamak artık çok kolay! Moda tasarımcıları ve desinatörler tarafından özel olarak tasarlanan Fashionably Pattern 40 sayfa A3 boyutunda 40 sayfa tel spiral ciltli yatay olarak desen tasarım paftası olarak hazırlanmıştır. Pafta üzerinde 4 adet ten rengi baskılı 10×10 cm milimetrik kareden oluşan desen tasarım alanı ve özgün ön-arka moda figürü yer alır. Fashionablı Pattern sayfaları üzerinde desen tasarımınızı teknik olarak detaylandırabilir ve farklı versiyonlarını çizerek renklendirebilirsiniz.Özelleştirilebilir ön kapak sayesinde portfolyonuzun sunumunu mükemmel şekilde tamamlayabilirsiniz.

Satın Al

Fashionably Portfolio Kids A4

Moda tasarımcılar tarafından tasarlanan Fashionably Kids A3 ve A4 boyutlarında 40 tel spiral ciltli sayfa ten rengi baskılı özgün çocuk figürleri yer alır. Fashionably Kids Moda Defteri özel kağıda baskılı çocuk figürleri üzerinde kuruboya, marker kalem ve karışık teknik ile moda tasarımcıların yanında. Farklı duruşlardaki çocuk figürleri üzerinde tasarımınıza en uygun duruşu seçebilir, kullandığınız renkleri ton şemasında belirtebilir, seçtiğiniz kumaş örneklerini materyal şablonunda sergileyebilirsiniz. Fashionably Kids ön sayfalarındaki teknik bilgiler ile zenginleştirilmiş içeriğiyle; Çocuk giyimine yönelik; Etekten, pantolona, yaka ve cep çeşitlerine kadar bilmeniz gereken tüm içeriği defterinizde bulabilirsiniz. Özelleştirilebilir ön kapak sayesinde portfolyonuzun sunumunu mükemmel şekilde tamamlayabilirsiniz.

Satın Al

Grafik Tasarım Rehberi

Grafik Tasarım Rehberi, adı gibi grafik tasarımın başlangıcından günümüze gelene kadar bir grafik tasarımcının bilmesi gereken temel bilgileri içeren bir rehberdir.

Kitapta; Adobe Illustrator CC, Adobe Photoshop CC ve Adobe Indesign CC programlarını satın alma aşamasından başlayarak programların kısayollarını, üst menü ve komutlarını, araç ve panellere ait ipuçlarını ve grafik tasarım ürünlerinin uygulamalarını bulacaksınız. Vektör illüstrasyon çizimi, kurumsal tasarım aşamaları, tasarımın baskıya hazırlanması, baskı yöntemleri, baskı teknolojilerinde kullanılan cilt ve kâğıt çeşitleri gibi teknik terimleri ve kullanımlarını kitabın yanı sıra eğitim videoları ile de takip edebileceksiniz.

Satın Al

Photoshop Kitabı

Fotoğraf sanatı ve tasarımcı bakış açısıyla Photoshop’u inceleyen eşsiz olan bu eser, Masaüstü yayıncılık, web ve fotoğraf alanlarında Adobe Photoshop’un kullanımına yönelik püf noktaları ve uygulama örneklerini içerir.

Photoshop şimdi daha çok gelişmiş bir grafik işleme aracı haline geldi. Özellikle CS5.5 ve CS6 sürümlerinde geliştirilen 3D katman ve araçları ile üç boyutlu tasarımlar artık çok daha kolay yapılmaya başlandı. Bununla birlikte web tasarımcıları ve dijital fotoğrafçılar için daha da kolaylıklar sağlıyor. Ayrıca Photoshop ile video hazırlamak da mümkün oldu. Kitabın içerisinde bu saymış olduğumuz bütün konular enine boyuna, tasarımdan baskı sürecine kadar bilgi ve deneyimler ile anlatılmıştır.

Bu kitabı Photoshop’a yeni başlayanlar, orta seviyedekiler ve ileri seviyedekiler kullanabilir. Her seviyedeki kullanıcılar bu kitapta kendilerine göre bir şeyler bulacaktır. Mümkün olduğunca sade bir dil kullanılarak herkesin kolaylıkla anlayabileceği bir kitap hazırlanmıştır.

Satın Al